Kontakt

Adresa:
Veliki Bukovec, Dravska 42
42 231 Mali Bukovec

tel: +385 42 840 224
fax: +385 42 840 224
e-mail: ured@os-bukovec.hr

Arhiva vijesti

Izvanučionička nastava trećih razreda

IZVANUČIONIČKA NASTAVA U SIGEČAKU

Učenici  trećih razreda naše škole, u pratnji učiteljice Đurđice Triplat – Povijač i Štefanije Šarec, realizirali su 2.10.2019. izvanučioničku nastavu u vinogradu Sigečaku. Uživali su u toplom jesenjem danu pješačeći do kipa sv. Vinka gdje su ponovili sadržaje o orijentaciji u prostoru. Zatim su posjetili OPG mEDEN. Tamo su s velikim interesom promatrali pčele i njihovu aktivnost u apisariju. Uz stručno vodstvo vlasnika mali istraživači stekli su nova znanja i dobili odgovore na brojna pitanja. Uživali su u degustaciji medenjaka i različitih vrsta meda te pjevali zavičajne pjesme kao zahvalu marljivim pčelicama i njihovom vlasniku. Druženje su nastavili uz pečenje kestena, oko čega su se angažirani roditelji učenika. Učenici su svoju izvanučioničku nastavu u Sigečaku završili zanimljivim dječjim igrama i sportskim aktivnostima.

učiteljica Štefanija Šarec