Posjet učenika Obiteljskom domu za starije Sveta Barbara

Ljubav za sve!

U petak, 12. veljače 2016., učenici 4.b razreda sa svojom su razrednicom, učiteljicom Biserkom Gazivoda, tradiocionalno posjetili Obiteljski dom za starije Sveta Barbara u Lunjkovcu. Vođeni geslom „ljubav za sve“, marljivo su pripremali svoje recitatorske točke i izrađivali licitarska srca te „ftičeke“ kako bi unijeli radost u srca dragih nam štićenika Doma Sveta Barbara. Nakon nastupa, učenici su svima podijelili srčeka i ftičeke te ih počastili čokoladnim medenjacima u obliku srca.

DSCN0005 DSCN0010 DSCN0013DSCN0027

Naši su nas domaćini bogato počastili te je uslijedilo zajedničko druženje. Na kraju našeg druženja, ispunjena srca pozdravili smo se te vratili u školske klupe. Još jednom smo se podsjetili da ljubav nadilazi sve granice i ruši barijere te da osmijeh i stisak ruke svakome uljepšaju dan i ispune srce radošću i ljubavlju.