Maškare u našoj školi

Šteta što takovih dana

U godinama nema više.

Z. Balog

Iako najkraći mjesec u godini, veljača je i više nego ispunjena različitim aktivnostima. Osim što je „mjesec ljubavi“, veljaču obilježava i tradicionalan maskenbal. Naša škola ove je godine „ugostila“ različite maske i likove. 9. veljače orila se našom školom pjesma i ples neobičnih vila, gusara, klauna i čudovišta… Maškare su na trenutak zamijenile nastavu zajedničkim druženjem u sportskoj dvorani.

U nadi da smo uspjeli sve loše u staroj godini ostaviti iza nas i da smo se s veseljem pripremili za ono što nas čeka u budućnosti, ovogodišnji je maskenbal bio radostan događaj u našoj školi. Pokazali smo i ovaj put da smo spremni zabaviti se i opustiti s našim učiteljima te svojom maštom i kreativnošću uljepšati život u našoj školi.

DSCF1986