Izvanučionička nastava u Varaždinu

Učenici trećih razreda naše škole su 18. prosinca 2019. na izvanučioničkoj nastavi upoznali grad Varaždin kao povijesno, upravno, kulturno i gospodarsko središte Varaždinske županije.

Posjetili su muzej u Starom gradu i Entomološki muzej. Pod stručnim vodstvom razgledali su gradski jezgru i adventski sajam. Nakon duge šetnje odmorili su se i okrijepili u McDonald`s-u.

Učenici su se vratili kućama puni lijepih dojmova i novih saznanja. Cjelokupnom doživljaju svakako je pridonijela neočekivana toplina kasnojesenskog dana kao i  zanimljiva (a za brojne učenike prva) vožnja vlakom.

učiteljica : Štefanija Šarec