Kontakt

Adresa:
Veliki Bukovec, Dravska 42
42 231 Mali Bukovec

tel: +385 42 840 224
fax: +385 42 840 224
e-mail: ured@os-bukovec.hr

Arhiva vijesti

Božićna priredba 2019.

Veselo je bilo u četvrtak 19. prosinca u društvenom domu Veliki Bukovec gdje je održana božićna priredba, a pripremili su je učitelji i učenici naše škole. Prije same priredbe održan je tradicionalno i božićni sajam na kojem su posjetitelji mogli kupiti božićne ukrase koje su izradili naši učenici.

Voditelji priredbe Karolina Kovač iz 8.b i Mateo Geč iz 7.a razreda pozvali su nas na veselje i radost, a program je započela Klara Marković otpjevavši Bijeli Božić. Pjesmom i stihovima priredbu je nastavio dječji vrtić Krijesnica. Prigodnim recitacijama i igrokazima učenici su prenijeli doživljaj Božića, a školski zbor i orkestar se pobrinuo za svečanu atmosferu pjevajući poznate božićne pjesme.

Raspjevanim i rasplesanim programom izvođači su unijeli duh Božića u naša srca, a velikim pljeskom nagradili su ih svi prisutni; mame, tate, bake, djedovi te djelatnici naše škole koji su došli poslušati božićne poruke naših učenika.

Učiteljica Hrvatskog jezika Tajana Kovaček