Natjecanje podmlatka Crvenog križa

U subotu, 10. ožujka 2018. godine u Osnovnoj školi Ludbreg održano je 15. Gradsko natjecanje ekipa podmlatka Crvenog križa. Naša Škola nastupala je s jednom ekipom pod vodstvom mentorice učiteljice Marije Krušelj. Sastav ekipe činile su Magdalena Golec, kao vođa ekipe te Paola Đopar, Magdalena Jantolek, Ena Šalamon, Mateja Vrbanić  iz 7.a razreda i Ema  Hrupec  iz 8.a razreda kao članovi.

Sadržaj natjecanja obuhvaćao je provjeru znanja o Međunarodnom pokretu Crvenog križa i Crvenog polumjeseca, Hrvatskom Crvenom križu, međunarodnom humanitarnom pravu i ljudskim pravima i provjeru znanja i vještina iz pružanja prve pomoći.

Naše učenice pokazale su izvrsno znanje i osvojile prvo mjesto te su se plasirale na županijsko natjecanje koje će se održati 14.travnja 2018.godine u Lepoglavi.

Prijava korisnika

Projekt “Ja mogu”

Projekt “Osiguranje školske prehrane za djecu”