Obavijest o projektu Zaklade “Hrvatska za djecu”

Osiguranje prehrane djece u osnovnim školama u 9 hrvatskih županija za školsku godinu 2016./2017.

Obavještavaju se roditelji/skrbnici učenika da je Varaždinska županija uključena u projekt Zaklade “Hrvatska za djecu” kojim se učenicima koji ispunjavaju sve uvjete omogućava besplatna prehrana tijekom školske godine 2016./2017.

Svi roditelji/skrbnici koji će prijaviti svoje dijete – učenika u projekt „Hrvatska za djecu“ trebaju svu potrebnu dokumentaciju predati u školu najkasnije do 14.9.2016.

Uvjeti

Popis dokazne dokumentacije

ZHZD_prehrana_Prilog 4

Napomena:
Ako obitelj u kojoj živi dijete – učenik naše škole ima prosječni mjesečni prihod ostvaren u razdoblju od 1. siječnja 2016. godine do zaključno 31. kolovoza 2016. godine po članu zajedničkog kućanstva (koje kućanstvo čine svi članovi obitelji i djeca, uključivo i dijete – učenika škole, koji dijele isti životni/stambeni prostor) veći od 2.000,00 kn ne ostvaruje pravo na osiguranje prehrane učenika iz sredstava projekta „Hrvatska za djecu“ te ne treba prikupljati i predavati u školu ostalu dokumentaciju.