Dobili smo EU financiranje :)

Projekt Sigurnost djece na internetu

OŠ Veliki Bukovec nositelj je projekta Sigurnost djece na internetu koji će trajati od kolovoza 2013. do prosinca 2014. Partneri su OŠ Mate Lovraka iz Nove Gradiške, OŠ Popovača, OŠ Gripe iz Splita i OŠ Mladost iz Osijeka, a projekt se financira iz pretpristupnih fondova EU-a IPA IV.

Svečana dodjela ugovora održana je 27. lipnja u Minstarstvu znanosti obrazovanja i sporta, a OŠ Veliki Bukovec našla se u društvu velikih institucija, tvrtki pa i Sveučilišta,

Ciljevi projekta obuhvaćaju razvoj i primjenu dijela školskog kurikuluma o sigurnosti djece na internetu temeljenog na ishodima učenja, razvoj i provedbu popratnog pedagoškog modela za učenje usmjereno na učenika, poboljšavanje obrazovnih vještina i stručnosti učitelja za poučavanje usmjereno na učenike, poboljšavanje digitalne kompetencije učenika i razvijanje kritičkog stava prema odgovornoj uporabi IKT-a.

Naslovnu fotografiju prenosimo s mrežnih stranica MZOS.