Welcome spring festival – Dječje trčanje

U sklopu Welcome Spring Festivala koji se održava u Ludbregu u mjesecu ožujku, 23. ožujka 2024. održana je Dječja utrka – trčanje.

Ludbreg već tradicionalno tijekom ožujka postaje centar sporta i rekreacije za što je zaslužan najveći festival ovakvog tipa u kontinentalnoj Hrvatskoj – Welcom Spring Festival koji pruža niz sportskih i rekreativnih sadržaja. Festival se održava u organizaciji Turističke zajednice područja Centra svijeta uz podršku Grada Ludbrega. U subotu je održana Dječja utrka – trčanje koja se održala na Otoku mladosti u Ludbregu. Za svaku dobnu skupinu bila je prilagođena staza za trčanje. Iz naše škole sudjelovali su Sofija P. iz 1. A , Lara P. i Kiara J. iz 4.B te David M. iz 6. B. , David Mađarić iz 6.B razreda, u kategoriji za učenike 5. i 6. razreda je osvojio 3. mjesto. Bravo, cure i Davide! Čestitamo na sudjelovanju, a Davidu i na osvojenoj medalji!

Napisala: Marina Zember