Nastup na Smotri kajkavskog dječjega pjesništva u Zelini

Na natječaju 41. Smotre dječjega kajkavskog pjesništva „Dragutin Domjanić“ – Sv. Ivan Zelina sudjelovali su i učenici naše škole. Stručni ocjenjivački sud Smotre je od ukupno 310 pristiglih pjesama odabrao 72 učenička rada koja su tiskana u zbirci Na krilima senji. Pjesma Vreme, vreme… Hrvoja Ivančića, učenika 5.a razreda, također je odabrana za zbirku, a Hrvoje je pozvan da ju 30.10.2021. godine u POU Sv. Ivan Zelina i javno izvede na završnici Smotre. Za natječaj i nastup pripremala ga je učiteljica Štefanija Šarec.

Naš Hrvoje je na Smotri imao zapažen nastup. Prisutnima je pokazao svoje dramske i recitatorske sposobnosti te prezentirao kajkavski govor našega kraja. Dobio je vrijednu nagradu.

Čestitke našem Hrvoju na uspjehu!

učiteljica: Štefanija Šarec