Početak nastave – 1. nastavni dan

POČETAK NASTAVE – 1. NASTAVNI DAN

PONEDJELJAK, 7.9.2020.

U ŠKOLU DOLAZE UJUTRO U 7:30 h: 1., 3., 5., 6., 7. i 8. razredi (nastava završava u 10:05)

U ŠKOLU DOLAZE POPODNE U 12:00 h: 2. i 4. razredi

(nastava završava u 14:35)

PRVI DAN svi učenici imaju tri sata sa svojim razrednicima.

S učenicima prvih razreda u školu može ući samo jedan roditelj uz držanje razmaka i nošenje maske.

Svi učenici trebaju sa sobom uzeti papuče i školsku torbu jer će se u školi preuzeti udžbenici i radne bilježnice.

Prvi dan nema prehrane u školskoj kuhinji.

Prije polaska u školu svaki učenik treba izmjeriti temperaturu i zapisati ju u bilježnicu koju će pokazati učitelju na 1. satu.

Od utorka se nastava odvija prema rasporedu koji će učenici dobiti od razrednika.

PRIJEVOZ AUTOBUSOM: Svi učenici putnici dužni su za vrijeme vožnje školskim autobusom nositi masku i držati fizički razmak. Preporuča se da učenici u školskom autobusu uvijek sjede na istom mjestu te da učenici istog razrednog odjela budu u istom djelu autobusa. Učenici iste obitelji mogu sjediti zajedno.