Kontakt

Adresa:
Veliki Bukovec, Dravska 42
42 231 Mali Bukovec

tel: +385 42 840 224
fax: +385 42 840 224
e-mail: ured@os-bukovec.hr

Arhiva vijesti

Valentinovo

Danas osjećamo ljubav u svakom kutku naše škole!

Cijeli tjedan pripremali smo se za Dan sv. Valentina. Vrijedni učenici razredne i predmetne nastave potrudili su se prigodno ukrasiti hodnik škole. Kreativnim posterima i plakatima poslali su poruke ljubavi, poželjeli svima sretno Valentinovo, izrazili su ljubav na nekoliko svjetskih jezika. Za vrijeme velikih odmora uživali smo u poznatim ljubavnim melodijama. Zaljubljeni su slali ljubavna pisma, poklanjali cvijet ili čokoladu. Na nastavnim satima čitalo se o ljubavi. Učenici 5. a razreda dan su započeli istražujući o ljubavnoj poeziji u dječjim časopisima te ilustrirajući motive iz odabranih pjesama(Valentinovo). Dio ugođaja donosimo na priloženim fotografijama.

Učiteljica Martina Hrkač