Dan sigurnijeg interneta

U našoj školi već 10 godina pridajemo važnost odgovornom, sigurnom i kreativnom korištenju interneta i digitalne tehnologije kod učenika, roditelja i djelatnika naše škole.
Učenici su provjerili svoje znanje o sigurnosti i ponašanju na internetu na satovima Informatike i satovima razrednog odjela.

Također svoje znanje mogli su provjeriti u ONLINE KVIZ za djecu i mlade koje organizira Centar za sigurniji Internet s partnerima i suradnicima.

U petak, 21.2.2020., priprema se lutkarska predstava Vuk i sedam kozlića u moderno doba za učenike 1. i 2. razreda. Lutkarsku predstavu će izvesti
učenici, polaznici izvannastvne aktivnosti VeBuMaRa. Nakon lutkarske predstave,  odigrat će Kahoot kviz kako bi dolazni koliko su pozorno pratili predstavu i  kakvo je njihovo osnovno znanje o sigurnosti i ponašanju na internetu.

Budite i i vi odgovorni!

Gordana Lohajner

Poveznica na Sway prezentaciju.