Čitajmo nešto ljubavno

Kao i svake godine, mjesec ljubavi želimo posebno obilježiti pa smo nastavili tu tradiciju. Dana 13. veljače knjižničarka Marinka Mlinarić organizirala je čitanje ljubavne poezije. Šesti i sedmi školski sat svi zainteresirani učenici (bez obzira jesu li zaljubljeni ili ne) okupili su se u knjižnici kako bi čitali ili krasnoslovili ljubavne stihove.
Bilo je tu različitih ljubavnih pjesama, a oni najhrabriji pročitali su svoje autorske pjesme. Za njih se sastalo i posebno povjerenstvo koje je odabralo najbolje čitače, a čije su članice bile učiteljice Hrvatskoga jezika: Martina Hrkač, Tajana Kovaček i Maja Matijašec. Šestero učenika ponijelo je kući pohvalnicu i poklon. Iz razredne nastave najbolji je bio Marin Ahmetović (2.a ), drugo mjesto osvojila je Petra Jerešić (2.a), a treće mjesto Ana Vrbanić (3.a ).
Iz predmetne nastave prevladale su djevojčice od kojih je najbolja bila Sinita Blatarić (6.a), a slijede ju Antonija Strbad (5.a) i Ivona Mužic (5.a).
U ta dva školska sata veselili smo se, družili i obilježili Valentinovo. Naravno, vidimo se i sljedeće godine!