Kontakt

Adresa:
Veliki Bukovec, Dravska 42
42 231 Mali Bukovec

tel: +385 42 840 224
fax: +385 42 840 224
e-mail: ured@os-bukovec.hr

Arhiva vijesti

Zabavna večer u školi

Dana 6. prosinca sveti Nikola razveselio nas je napunivši darovima naše čiste čizmice, a onda smo jedva dočekali večer, odnosno 17 sati kada je počela Večer matematike, koja se već niz godina održava u našoj školi. Za organizaciju je zaslužna učiteljica matematike Suzana Virag.  

Bez obzira na ocjenu i znanje iz matematike, svi su se učenici mogli prijaviti za sudjelovanje, a neki su poveli i svoje roditelje. Naime, Večer matematike osmišljena je tako da se zadaci rješavaju kroz igru, zabavu i druženje kako bi učenici razvili pozitivan stav prema matematici i uvidjeli da nas matematički problemi „prate“ svakodnevno te ih nastojimo uspješno riješiti na različite načine. Odazvalo se 128 učenika, 87 roditelja i 13 učiteljica, dakle sve su učionice bile popunjene.  

U ugodnoj i opuštenoj atmosferi vrijeme nam je brzo prošlo te smo se oko 18.30 uputili kućama. Svaki je učenik dobio diplomu za uspomenu. Veselimo se druženju i sljedeće godine!

Večer matematike organizira Hrvatsko matematičko društvo već nekoliko godina diljem lijepe naše.