Dan sigurnijeg interneta 2018.

U našoj školi Dan sigurnijeg interneta obilježili smo 6.2.2018 i 9.2.2018. Učenici, polaznici izvannastvne aktivnosti Čitamo i stvaramo, pripremili su i prikazali lutkarsku predstavu Vuk i sedam kozlića u moderno doba. Gledatelji su bili njihovi roditelji i rođaci. Nakon lutkarske predstave,  gosti su zajedno s učenicima odigrali kviz Kahoot. Doznali smo koliko su pozorno  pratili predstavu i  kakvo je njihovo osnovno znanje o sigurnosti i ponašanju na internetu.

U petak, 9.2.2018., gledatelji lutkarske predstave bili su učenici od 1.- 4. razreda. Kviz Kahoot su rješavali učenici 3. razreda. Ostali učenici provjerili su svoje znanje o sigurnosti i ponašanju na internetu na satovima Informatike.

Bilo je zanimljivo  i poučno!