Kontakt

Adresa:
Veliki Bukovec, Dravska 42
42 231 Mali Bukovec

tel: +385 42 840 224
fax: +385 42 840 224
e-mail: ured@os-bukovec.hr

Arhiva vijesti

Večer matematike u našoj školi

Dana 7. prosinca 2017. s početkom u 17 sati u Osnovnoj školi Veliki Bukovec održana je, već tradicionalna, Večer matematike.

Sudjelovali su učenici od 1. do 8. razreda. Na razne su se načine zabavljali kroz matematiku. Bilo je tu raznih matematičkih igara, mozgalica pa do zadataka za malo više razmišljanja. Mnogi od njih, posebice učenici nižih razreda, a i oni malo veći (5., 6. razred), stigli su u pratnji mama, tata, djedova, baka ili braće. U ugodnom društvu zabave nije nedostajalo. Svim učenicima koji su sudjelovali bile su uručene zahvalnice te su sa osmjehom na licu otišli svojim kućama.

Ove je godine koordinatorica Večeri matematike bila učiteljica matematike Suzana Virag koja je sve vrlo profesionalno odradila. Hvala joj na organizaciji kao i svim učiteljima koji su pomogli u realizaciji.

 Ena Šalamon, 7. a