Blagdan Svetog Nikole

Blagdan svetog Nikole biskupa i ove godine dočekali smo s velikim uzbuđenjem. Obilježili smo ga prigodnim programom koji su izveli učenici dramske grupe nižih razreda i učenici četvrtih razreda.  Učenici dramske grupe  izvodili su prigodne recitacije i igrokaz, a pripremila ih je učiteljica G. Kovaček. Učenici četvrtih razreda, vođeni učiteljicom Đ. Povijač i Š. Šarec, pripremili su lutkarsku predstavu za koju su sami izrađivali lutke, kostime i scenografiju. Lutkarska predstava izrađena je prema slikovnici B. Prosenjaka pod nazivom: „Legende o svetom Nikoli“.

Sveti Nikola i ove godine imao je svoje pomagače. Učitelji su mu pomogli  podijeliti darove koje je pripremio za učenike, a financijsku pomoć dobio je od Općine Mali Bukovec i Općine Veliki Bukovec.

Zahvaljujemo Svetom Nikoli i njegovim pomagačima što prepoznaju dobrotu i marljivost naših učenika.

Učiteljica Štefanija Šarec

dscf3289dscf3258 dscf3260 dscf3268 dscf3274