Dan sigurnijeg interneta

OŠ Veliki Bukovec obilježit će Dan sigurnijeg interneta, 11. 2. 2014.  cjelodnevnim aktivnostima. Za sve učenike će od 7.30 do 13.35 biti organizirane radionice, kvizovi, igrokaz i rasprave koje će ih usmjeriti prema primjerenom i odgovornom korištenju interneta.

Neke od tema o kojima će biti riječi su:

• Moraju li svi znati tko sam
  • Od lopte do interneta
  • I internet ima pravila
  • Kad si upleten u mrežu
  • I ti si nasilnik?

U 17 sati bi će interaktivni okrugli stol za roditelje i građanstvo na kojem će uz odrasle raspravljati i naši učenici – digitalni savjetnici pomažući odraslima razumjeti izazove interneta i mobilnih tehnologija. Istom prilikom učenici će pokazati i mogućnosti našeg novog mobilnog okruženja za učenje opremljenog tabletima i interaktivnom pločom.

Pozivamo vas da nam se pridružite tijekom spomenutih aktivnosti i zajedno s nama obilježite Dan sigurnijeg interneta pod sloganom “Stvorimo bolji internet zajedno”.