Izvanučionička nastava u Sigečaku

Učenici  trećeg A razreda naše škole, u pratnji učiteljice  Štefanije Šarec, realizirali su 12.10.2023. izvanučioničku nastavu u vinogorju Sigečaku kraj Globočeca Ludbreškog. Najprije su posjetili OPG mEDEN. Tamo su s velikim interesom promatrali pčele i njihovu aktivnost u apisariju. Uz stručno vodstvo vlasnika mali istraživači stekli su nova znanja i dobili odgovore na brojna pitanja. Okrijepili su se ukusnim medenjacima i čajem od meda. Uživali su u toplom jesenjem danu pješačeći do obližnje šume, a zatim i do vidikovca sv. Vinka gdje su ponovili sadržaje o orijentaciji u prostoru. Druženje su nastavili uz pečenje kestena, oko čega su se angažirani roditelji učenika. Učenici su svoju izvanučioničku nastavu u Sigečaku završili zanimljivim dječjim igrama i sportskim aktivnostima.

Napisala: učiteljica Štefanija Šarec