Među najboljim u izazovu

Potraga za boljim internetom 2023. godine je završena, a učenici su bili izazvani s 20 pitanja i zadataka koji su imali cilj promicati sigurnije i odgovornije korištenje interneta i digitalnih tehnologija. Ovim izazovom željelo se poslati snažnu poruku o važnosti prevencije elektroničkog nasilja, stvaranja sigurnog virtualnog okružja te ukazivanja na dostupnost kvalitetnih internetskih sadržaja za djecu i mlade.

Nakon izazova, započela je potraga za učenicima koji su pokazali izvanredno znanje i sposobnost rješavanja problema u digitalnom okruženju.

U našoj školi iskazao se Damjan Virag, učenik 8. a razreda, koji je dobio nagradu zahvaljujući tome što je uspješno riješio sve zadatke točno.

Nadamo se kako će udruga Suradnici u učenju i u budućnosti nastaviti s ovakvim edukativnim izazovima koji potiču učenike na sigurno i odgovorno korištenje interneta.