2. robotska liga u OŠ Veliki Bukovec

U subotu, 18.3.2023., u OŠ Veliki Bukovec održalo se 1. kolo 2. lokalne robotske lige. Našu školu posjetili su učenici OŠ Martijanec pod vodstvom učiteljice Ivane Pačko Horvat i učenici OŠ Ludbreg te OŠ Sveti Đurđ pod vodstvom Zajednice tehničke kulture Ludbreg (Ilona Rak).

Ravnateljica Željka Marković-Bilić i učiteljica Marija Pokos ugostile su dvadesetak djece, uključujući i naše mališane iz 3. i 4. razreda koji su proveli subotnje prijepodne na natjecanju i druženju uz robote.

Pohvale našim učenicima Roberti Lukša, Lari Pečenec, Kiari Jakopčin, Katji Pešavi, Eleni Štefanec, Ivanu Kovačeku i Gabrijelu Krušelju na uspješno odrađenom zadatku.

Organizatorica natjecanja, gospođa Marija Schubert Anadolac, na kraju je svima podijelila pohvalnice za uspješno izvršen zadatak i sudjelovanje.

Djeca su kućama otišla vesela i bogata za još jedno prekrasno iskustvo. Svim natjecateljima želimo uspješno rješavanje zadataka i lijepa druženja na preostalim kolima lige.

Marija Pokos, učiteljica informatike