Uspješno gostovanje

OŠ Veliki Bukovec imala je čast ugostiti predavače iz Velike Britanije Waynea Holmesa i Bena Bartona, dio autorskog tima programa Zondle. Wayne i Ben održali su najprije u OŠ Horvati u Zagrebu predavanje za učitelje kojemu je prisustvovalo 25 učitelja iz Zagreba i okolice. To predavanje bilo je njihov prvi susret s hrvatskim učiteljima i bili su ugodno iznenađeni toplim dočekom, ali i zainteresiranošću kolega. Naime, svi sudionici su znali ponešto o Zondleu, a dio njih je već i svoje učenike uključio u korištenje Zondlea. Učitelji su postavili i niz zanimljivih pitanja o korištenju Zondlea unutar školskih mrežnih stranica pa i Moodlea.

Simaptični Englezi oduševili su sve prisutne, a atmosfera je bila više nego odlična što možete vidjeti i na fotoalbumu.

Pogledajte Zondle prezentaciju.

Više o samim radionicama i dojmovima možete pročitati u Lidijinom kutku.

Picture 1 of 19