Obavijest – potpisivanje prijavnica

Obavještavaju se učenici i roditelji učenika osmog razreda da će se u ponedjeljak, 10. srpnja 2017. u 17 h održati sastanak za učenike i roditelje učenika osmog razreda na kojem će se potpisivati prijavnice radi iskazivanja namjere upisa u jedan od odabranih programa srednjih škola. Prijavnicu obavezno potpisuju učenik i roditelj.

U slučaju nepotpisivanja prijavnice, kandidat se briše s liste poretka i gubi pravo upisa u srednju školu.

Konačne ljestvice poretka objavljuju se 13. srpnja 2017. nakon čega će se učenici moći upisivati u srednje škole.

Prilikom upisa u srednju školu učenik treba dostaviti upisnicu (obrazac o upisu u 1. razred srednje škole) koju učenici sami trebaju isprintati sa svog korisničkog računa na stranici Upisi.hr. Učenici koji nemaju mogućnost ispisa upisnice kod kuće mogu doći u školu ispisati upisnicu od 8:00 do 13:00 h.