Zelena čistka u OŠ Veliki Bukovec

Zelena čistka ove je godine u našoj Školi provedena nizom aktivnosti, a nazvana je „Zeleni tjedan“. U vremenu od 25.do 28. travnja 2017.godine napravili smo puno za okoliš: unatoč jakom vjetru pokupili smo smeće i granje, ostrugali uz rubnike u dvorištu Škole i uz parkiralište, pomeli nadstrešnicu, pograbljali krtičnjake, uredili među. Okopali smo cvijetnjak i posadili ljetno cvijeće. Ujedno prekopali smo i očistili skakalište za skok u dalj. Prenijeli smo prozore sa tavana u spremište kako bi ih komunalno poduzeće pravilno zbrinulo.

Učenici viših razreda rado su grabljali i vozili zemlju te poravnavali neravnine na travnjaku i školskom igralištu. Nastavljena je akcija prikupljanja i vaganja starog papira po razredima.

Učiteljica Marija Krušelj

SAM_1332 SAM_1338 SAM_1357 SAM_1361 SAM_1369 SAM_1379 SAM_1403