Posjet Osnovnoj školi Šentjernej u Sloveniji

Učenici šestog razreda s mentoricom Marinkom Mlinarić, dipl. bibliotekar i koordinatoricom projekta Gordanom Lohajner, sudjelovali su na završnoj konferenciji u Sloveniji u sklopu projekta “Voda teče, nič ne reče”.

Cilj projekta „VODA TEČE, NIČ NE REČE“ bio je potaknuti učenike na razvoj svijesti o važnosti, vrijednosti i štednji vode. Na svijetu je malo pitke vode (samo 3%) i moramo se usmjeriti pronalaženju racionalnog korištenja i štednje vode. Kako bi nam ukazali na važnost pitke vode, učenici Osnovne škole Šentjernej, Osnovne škole Behauin Selmanović i Osnovne škole Veliki Bukovec odlučili su istražiti vode (rijeke) svoga kraja.

Na završnoj konferenciji učenici su predstavili svoje radove kako u digitalnom obliku, tako i u pismenom obliku.

Prijava korisnika

Što radite u slobodno vrijeme poslije škole?

View Results

Loading ... Loading ...