Hrvatski olimpijski dan

I ove je godine u OŠ Veliki Bukovec obilježen HRVATSKI OLIMPIJSKI DAN.

U obilježavanju ovog dana sudjelovali su svi učenici naše škole. Učenici predmetne nastave jutro su započeli tjelovježbom u školskom dvorištu koju je vodio učitelj TZK Roman Sović. Učenici razredne nastave natjecali su se u bacanju koplja koje je organizirala učiteljica Đurđica Triplat-Povijač, a prije toga su s oduševljenjem slušali o sportskom putu i uspjesima zlatne olimpijke Sare Kolak o kojoj im je pričala učiteljica Brankica Kovaček.

Natjecanje je prošlo u navijačkoj atmosferi, a na kraju su se pobjednicima dodijelile nagrade. Posebno oduševljenje izazvala je medalja Sare Kolak, a neki su imali prilike osjetiti kako je to nositi medalju oko vrata.

Ovaj nas je olimpijski dan podsjetio na važnost bavljenja sportom, a bijelim smo majicama i vježbanjem dali podršku i promicali sportski duh i zdrav život.

dscn0489dscn0500 dscn0503 dscn0511