Dodatna obavijest

Poštovani roditelji,

obavještavamo vas da u sklopu projekta Zaklade “Hrvatska za djecu” za dokazivanje visine  neto dohodaka nije potrebna potvrda koju izdaje Porezna uprava već su dovoljni dokazi koji se navode u popisu dokazne dokumentacije pod točkom f).

f) izjava pod punom materijalnom i kaznenom odgovornošću o visini ostvarenih neto dohodaka i drugih dohodaka za razdoblje 01.2016.-31.08.2016. za svakog pojedinog člana zajedničkog kućanstva starijeg od 15 godina, zajedno sa svim dostupnim dokazima takvih dohodaka (npr. platne liste, IP obrasci, potvrde poslodavca, potvrde Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje, potvrde Hrvatskog zavoda za zdravstveno osiguranje) (izjavu potpisuju svi članovi zajedničkog kućanstva stariji od petnaest godina)

Uprava škole