Edukacije iz STEM-a, 1. dio

Od kraja svibnja do 20. rujna 2023. trajale su edukacije za učitelje i stručne suradnike o temama koje se tiču STEM područja u obrazovanju. Teme kojima smo se bavili bile su: Kritičko razmišljanje, Znanstvena metoda kao temelj STEM obrazovanja, Primjena aditivnih tehnologija u nastavi, Bespilotne letjelice kao STEM alat za podučavanje, Utjecaj modernih medija u STEM obrazovanju, Modelarstvo kao izvannastavna aktivnost, Obnovljivi izvori energije te STEM metode prilagođene za učenike s teškoćama i u poučavanju potencijalno darovite i visoko motivirane djece.

Visoko motivirani predavači iz Limitless Designa, Robert i Petra, prolazili su s nama teme usmjerena na fiziku, tehničku kulturu, biologiju kemiju te matematiku.