Kontakt

Adresa:
Veliki Bukovec, Dravska 42
42 231 Mali Bukovec

tel: +385 42 840 224
fax: +385 42 840 224
e-mail: ured@os-bukovec.hr

Arhiva vijesti

Nagrađeni učenici u Zlataru

Naša škola može se i ove godine pohvaliti uspjehom na manifestaciji „Dani kajkavske riječi“  u Zlataru. Na natječaj na koji je pristiglo 257 literarnih radova, naš učenik Roko Zelčić (4.a) i učenica Tena Botak (5.b) nagrađeni su za svoje stihove na zavičajnom govoru. Njihove pjesme nalaze se u tiskanoj zbirci zajedno s pedesetak najuspjelijih dječjih radova. Pozvani su 19.9.2020. na svečanost „ 51. Zbor malih pjesnika“ gdje su kazivali svoje stihove i preuzeli nagrade. Roko se posebno istaknuo svojim nastupom pa je zbog toga dobio nagradu za najbolju izvedbu.

Na natječaju „Čovjek čovjeku“  nagrađeni su likovni  radovi učenika Simona Blatarića (4.a) i Erike Martinković (4.a) koji su izloženi u holu Osnovne škole Ante Kovačića.

Čestitamo našim malim pjesnicima i slikarima koje je za natjecanje pripremila učiteljica Štefanija Šarec.