Obilježili smo Dan ljubaznosti

Na inicijativu Svjetskog pokreta za ljubaznost, u Tokyju je 13. studenog 1998. godine održana konferencija o ljubaznosti i tom je prilikom donešena posebna deklaracija koja među ostalim govori o toleranciji i prihvaćanju različitosti.

Naglašavajući važnost spomenute deklaracije, upravo je 13. studeni odabran kao Svjetski dan ljubaznosti. Kako bismo obilježili taj dan, u školi smo organizirali glasanje za najljubaznijeg učenika škole. Za najljubaznije učenike škole odabrani su Filip Krušelj (3.a) i Ivan Modrić (8.b).

Osim toga, odabrali smo i učenike koji su najbolje argumentirali svoj odabir, a to su Irena Bendelja (3.b), Patrik Ahmetović (3.b), Katarina Rusak (7.b), Klara Šerbetar (3.a), Antonija Ledinko (7.b).

Još jednom čestitke svim nagrađenim i pohvaljenim učenicima!