Dan škole i vatrogasna vježba

Dana 8. lipnja 2014.  obilježili smo dan naše škole. Svečanost je započela pokaznom vježbom učenika i članova Vatrogasne zajednice općine Veliki Bukovec. Škola je uspješno evakuirana 4 minute nakon što se oglasio alarm za uzbunu, a vatrogasci su uspješno odradili vježbu gašenja i spašavanja četiri učenika iz unutrašnjosti škole, te su nagrađeni oduševljenim pljeskom učenika i roditelja.

Nastavili smo s tradicionalnom učeničkom priredbom, na kojoj su nastupali vrtićarci pod vodstvom tete Milke Šeruge, zbor škole pod vodstvom učitelja Igora Jakupca, tamburaška skupina pod vodstvom učiteljice Štefanije Šarec, dramska skupina pod vodstvorm učiteljice Katarine Novak te učenice četvrtih razreda (učiteljice Brankica Kovaček i Andreja Jakopčin). Na kraju priredbe ravnateljica Terezija Šalamon zahvalila se učenicima koji su aktivno sudjelovali u projektu o sigurnosti na internetu, te im podijelila priznanja i nagrade.

Video: