Kontakt

Adresa:
Veliki Bukovec, Dravska 42
42 231 Mali Bukovec

tel: +385 42 840 224
fax: +385 42 840 224
e-mail: ured@os-bukovec.hr

Arhiva vijesti

Natječaj Božićno pismo

Svi imamo neke želje, bile one velike ili male. Djeca najčešće pišu pismo Djedu Božićnjaku nadajući se da će im donijeti ono što priželjkuju. U ove blagdanske dane svojima najdražima čestitat ćemo Božić i poželjeti im nešto lijepo.

Naši učenici svoje su želje prenijeli na papir te napisali pismo. Dok su neki pisali Djedu Božićnjaku, drugi su odlučili pisati dragoj osobi. Cilj je bio da istaknu nematerijalne želje i shvate njihovu važnost. Osim sadržajne kreativnosti i točnosti, trebali su i samostalno izraditi omotnicu te ju, naravno, ukrasiti. U školskom hodniku čekala ih je velika kutija u koju su mogli ubaciti svoja pisma do 10. prosinca. Stručni žiri, u čijem su sastavu bile učiteljice Hrvatskoga jezika, među četrdeset i jednim pismom odabrao je četiri najbolja pisma, dva iz razredne i dva iz predmetne nastave. Učenici koji su se izrazito potrudili u ovom natječaju zaslužili su i simboličnu nagradu, a to su:

1. Gabrijela Smontara (1. a)

2. Jakov Ledinko (3. a)

3. Filip Šarec (7. a)

4. Saša Sačer (7. b)

Čestitke!